Parti Meclisi Üyeleri

Ekrem Özuysal

Ersan Doğaç

Özkan Mavioğlu (İlçe Başkanı)

Hüseyin Şener (Lefke Bld. M. Üyesi)

Rahme Öğütveren (Lefke Bld. M. Üyesi)

Gürsel Sekmen (Lefke Bld. M. Üyesi)

Funda Kaşer (İlçe Kad. Örg. Başkanı)

Can Özuysal (İlçe Gençlik Örg. Bşk.)

Erkan Kaya

Ali Kocaman

Mustafa Kızılyürek

Tansay Doğu

Özel Tahsin

Ahmet Alasya (İlçe Başkanı)

Hasan Kalkanlı (Güzelyurt Bld. M. Ü.)

Benal Ilık (İlçe Kad. Örg. Başkanı)

Cemal Tayanç (İlçe Gençlik Örg. Bşk.)

Ertuğrul Kayasal                    

Ersoy Anıldı

Cemal Haşim Altan

Ahmet Ataksoy

Cemalettin Karal

Şener Dağgül

Cengiz Kaan

Ahmet Düzdaban

Hande Kayasal Çelikten

Hüseyin Adanur

Sedat Hacımehmet

Mehmet Kemal Deveci

Hasan Birinci

Enver Hoca (İlçe Başkanı)

Hatice Akmanlar Aşık (Girne Bld. M. Ü.)

Hasan Sadi Kelebek (Dikmen Bld. M. Ü.)

Engin Güneş (Esentepe bld. M. Ü.)

Yaşar Barut (Esentepe Bld. M. Ü.)

Yargı Edizer (Lapta Bld. M. Ü.)

Güler Demirağcı (İlçe Kad. Örg. Başkanı)

Cemal Düzdaban (İlçe Genç. Örg. Bşk.)

Serdar Denktaş (Genel Başkan / Milletvekili)

Dr. Mustafa Arabacıoğlu (Milletvekili)

Mehmet Erol Aktoprak

Kemal Hıfzıoğlu

Hasan Tosunoğlu

Eribe Yağcıoğlu

Güvenç Cantaş                                 

Tuna Arıhan                                     

Ogün Kişmir                                    

Yudum Mişon                                   

Ozan Erenay                                  

Erdem Özçakır                              

Şevket Şenbülbül                      

Süleyman Akosman                   

Ali Tunçtaşlı                                

Orhan Kürşat                               

Nevzat Nevzat                                

Mehmet Yücel                                 

Rauf Denktaş (Demokrat Parti Lefkoşa İlçe Başkanı)

Eda Çelik (Değirmenlik Bld. M.Ü)

Sibel Kasabalı (Alayköy Bld. M.Ü)

Esen Yalın Aktoprak (Kadın Örgütü Başkanı)

Mahmut Hüdaverdi (Gençlik  Örgütü Bşk.)

Samiye Beyoğlu Kilim (İlçe Kadın Örg. Bşk.)

Muhammed Shanableh (İlçe Gençlik Örg. Bşk.)

Ersin Görsay (Genel Bşk. Yard.)

Fikri Ataoğlu (Milletvekili / Gazimağusa İlçe Bşk.)

Kenan akın (Genel Başkan Yardımcısı)

Afet özcafer (Genel Sekreter)

Osman Tanboğa

Emine Çelikörs

Sermet Beyazhasan

Feridun Güven

Osman Yalçın

Timuçin Erbay

Refik Kuman

Osman Demirci    

Kader Satılmış

Yüksel Özen

Egemen Aksoy

Ahmet Hayri Orçan (Tatlısu Bld. Başkanı)

Tüksal İnce (Gazimağusa Bld. M. Ü.)

İbrahim Uysal (Gazimağusa Bld. M. Ü.)

Banu Kuman Tuzlalı (Gazimağusa Bld. M. Ü.)

Süleyman İşlek (Gazimağusa Bld. M. Ü.)

Musa Çapkın (Akdoğan Bld. M. Ü.)

Orsan Ulganer (Akdoğan Bld. M. Ü.)

Ali Koşar (Beyarmudu Bld. M. Ü.)

Mehmet Öğünçer (Geçitkale Bld. M. Ü.)

Onur Yiğen (İnönü Bld. M. Ü.)

Cumali Özoğul (İnönü Bld. M. Ü.)

Çetin Şahan (Paşaköy Bld. M. Ü.)

Şükrü Karakaş (Paşaköy Bld. M. Ü.)

Ramazan Toklu (Paşaköy Bld. M. Ü.)

Muzaffer Aydın (Tatlısu Bld. M. Ü.)

Mahmut Çelik (Tatlısu Bld. M. Ü.)

Hüseyin Kocaman (Tatlısu Bld. M. Ü.)

Veli Özer (Vadili Bld. M. Ü.)

Siyami Şimşek (Vadili Bld. M. Ü.)

Münüse Figen Çağakanlı (Yeniboğaziçi Bld. M. Ü.)

Zühal Keskinel (İlçe Kad. Örg. Başkanı)

Hakan Borataş (İlçe Gençlik Örg. Bşk.)

Hüseyin Alanlı (Milletvekili)

Ali Haydar Çebi

İsmail Özkurt

Zafer Bolatcan

Hüseyin Hakkı Çebi

Ahmet Beyazıt Adalıer

Mehmet Erülkü

Mehmet Kadir Kayıkçı (İlçe Başkanı)

İldeniz elbasan (İskele Bld. Meclis Ü.)

Sefa Kurukafa (İskele Bld. Meclis Ü.)

Mustafa Akıllıoğlu (Büyükkonuk Bld. M. Ü.)

Aslan Çebi (Dipkarpaz Bld. M. Ü.)

Ali bulut (Mehmetcik Bld. M. Ü.)

Fezile Kızılbora (Yenierenköy Bld. M. Ü.)

Metin Osmanlılar (Yenierenköy Bld. M. Ü.)

Mehmet Kadı (Yenierenköy Bld. M. Ü.)

Meryem Gürler (İlçe Kad. Örg. Başkanı)

Serkan Gökkaya (İlçe Genç. Örg. Bşk.)